jak docenic to co sie ma

Ostatnio jest trochę rozwojowo, bo im bliżej 30tki tym więcej mam przemyśleń i tym więcej dostrzegam.

Jesteś samotny?

Zrób użytek ze swojego telefonu i Facebooka. Zamiast patrzeć co tam u Twoich „znajomych” którzy są tak samo zmęczeni „patrzeniem co u znajomych” zaproś ich na kawę, obiad, spacer, cokolwiek. Średnio mamy około 300 znajomych na Facebooku i jest to 300 osób, które tak samo chętnie jak Ty gdzieś wyjdą.

Pragniesz miłości?

No bo ostatecznie.. kto jej nie pragnie. Przestań szukać osoby, której musisz wiecznie imponować. Przestań wertować Tindera i inne emocjonalne śmietniki, gdzie ludzie szukają kogoś, kto zapełni im lukę po kimś ważnym. Tak. Też mam tam konto. Tak. Tez chciałem zapełnić pustkę. Żadna tajemnica. Ta kwestia wyjątkowo nie wyszła w 2017 roku. Ale prawda jest taka, że już teraz, w tym momencie jest obok ktoś kto kocha Cię nad życie. Ktoś, kto czeka aż to zauważysz. Otwórz oczy i nie szukaj kogoś, kto da Ci emocjonalny haj. Szukaj przyjaźni, wsparcia, ciepła, błyska w oku. Szukaj dbałości, wrażliwości na innych i zainteresowań, które nadają tej osobie motywacji. Nie szukaj Idealnego bicepsa czy tyłka. To tylko ciało i ono akurat najszybciej straci znaczenie gdy popatrzysz na kogoś w perspektywie dłuższej niż dekada.

Szukasz lepszych klientów?

O proszę. Oni pewnie szukają lepszych wykonawców. Najlepsze co usłyszałem w 2017 to „on mnie tak zaskoczył rozmowa i swoją postawą, że nie spodziewałam się takiej klasy”. Jak coś spieprzysz to się przyznaj. Jak ktoś będzie próbował Cię przez to naciągnąć to omijaj. Bądź sobą. Ja wiecznie coś pieprzę i wiecznie coś mi wychodzi. Ostatecznie nie dogodził wszystkim nawet Jezus.

Chcesz podróżować?

No ale przecież podróże są drogie. Spędziłem około tygodnia w samolocie w 2017. Nie zauważyłem aby to było drogie. Kupuj bilety wcześniej. Np. pod koniec miesiąca jest oferta za 300 płn w dwie strony do Barcelony. Drugie 200-300 to hostel. Dasz radę, tylko planuj mądrze. Mój kwietniowy pobyt w Madrycie kosztował 1500 płn. Więcej wydaje w Polsce.

Chcesz osiągnąć sukces?

Cała tajemnica polega na tym, abyś usiadł i robił. Nic wiecej. Rób, rób, rób. Popełniaj błędy, uzupełniające braki w wiedzy. Aż wyjdzie. No i jeszcze jedno.. nie przejmuj się tym co mówią ludzie. Ciesz się, gdy mówią, że Ci się nie uda. Każdy kto osiągnął coś w życiu słyszał to wiele razy, ale patrz punkt 1. Rób swoje. Rób, rób, rób. Zero romantyzmu – to moja dewiza.

Chcesz schudnąć?

Wiem. Tak bardzo trudne. Ile razy o tym piszę, że ja schudnę to czytam „który to już raz” , „Bartosz chudnie podejście milion”. I co? I dzisiaj zawstydził bym te osoby podnosząc koszule. Pokazując mój pasek od spodni, w którym mam już dorobione 3 dziurki. Ok. Może nie mam jeszcze sylwetki bóstwa z mitologii, ale czekają z ekranizacja aż będę gotowy!

no dobra. Ale co zrobić.aby schudnąć?

Żryj mniej”. Podstawa. Ja nie dam.rady wyeliminować jedzenia na mieście. Ale gdy zamawiam.burgera to nie zjadam.bulki. gdy zamawiam obiad w barze mlecznym, to samo mięso i surówki. Po prostu. Jem mniej węglowodanów. Kebsy na talerzu etc. A raz w tygodniu odpust i jem po korek. Do tego godzina spaceru dziennie lub trening.

W życiu właśnie najpiękniejsze jest to, że możemy wszystko, ale wszystkiego nie musimy. Dużo ważniejszy jest mięsień samokontroli, niz wszystkie strategie, plany, diety, złote sekrety etc. Zmiana wymaga czasu. Wymaga wyrzeczeń. Błędów i umiejętności powrotu na droge. Życie.to nie przedszkole. To zycie. To posiadanie wpływu na wszystko.

Dobrego dnia !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę zostaw swój komentarz!
Proszę podaj swoje imię